تور نوروزی سوئیس +ترکیه

(0)
برای هر نفر 0.00

توضیحات

نام دیگر سوئیس کنفدراسیون سوئیس میباشدو در اروپای غربی قرار گرفته است و کشوری ثروتمند و تاثیرگذار در معادلات جهانی به شمار می‌رود. این کشور به دلیل امنیت فوق‌العاده‌ای که دارد، نقشی پر اهمیت در اقتصاد جهان بازی می‌کند و یکی از بهترین نقاط برای زندگی و گردشگری محسوب می‌شود.در حالی که خیلی ها سوئیس را به بهترین تولید کننده پنیر، ساعت و شکلات می شناسند اما شاید بزرگ ترین جاذبه کشور اروپایی سوئیس زیبایی های طبیعی حیرت انگیز آن باشد.

سوئیس اتحادیه‌ ای از سه کانتون ( یکی از انواع تقسیمات کشوری در برخی از کشورها ) اصلی بوده است که تحت حکومت هابسبورگ قرار داشته و در سال 1815 میلادی نیز آزاد شده است، پایتخت آن برن می باشد و واحد پول رسمی آن فرانک سوئیس است ، نزدیک به 70% این سرزمین را کوه ‌های سر‌ به فلک‌ کشیده و بسیار زیبا پوشانده که 60% این منطقه‌ کوهستانی در کوهستان آلپ قرار گرفته است ، کشور کوچکی محسوب می شود و توسط 5 کشور فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، اتریش و لیختن ‌اشتاین احاطه شده است و همچنین برای گردشگران سوئیس می توان از پنج شهر مهم سوئیس به نام های : بازل ، ژنو، برن ، لوزان و زوریخ اشاره نمود .

زوریخ بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در سوئیس است. زوریخ توانسته لقب مرغوب‌ترین شهر دنیا را از نظر ارزش زندگی به دست بیاورد، به‌طوری که در سال ۱۳۹۴ به‌عنوان گران‌ترین شهر دنیا شناخته شد.

از جمله رشته‌های هنری مطرح در سوئیس، موسیقی است و طی سالیان گذشته هنرمندان بسیاری از شهر زوریخ به دنیا معرفی شده‌اند. جالب است بدانید مقر فیفا، سازمان بزرگ و جهانی فوتبال در تمام جهان در زوریخ قرار دارد. یکی دیگر از ویژگی‌های برتر این شهر، دانشگاه‌های آن است. دانشگاه پلی تکنیک زوریخ از جمله‌ی بهترین و سرآمدترین دانشگاه‌های جهان به حساب می‌آید. علاوه‌براین، پایتخت شکلات و شیرینی‌های شکلاتی دنیا نیز محسوب می‌شود.

 

لطفا امتیاز بدهید

زمانبندی


0 دیدگاه
  • Position
  • Tourist guide
  • Price
  • Quality