رئیس هیئت مدیره : آقای محمد فرزامی

دارای لیسانس مدیریت بازرگانی و متولد سال 56 و فعالیت خود را از سال 78 در زمینه گردشگری و هتلداری آغار کردن.در حال حاضر رئیس هیئت مدیره تیرازیس و عضو هیئت مدیره هتل پولادکف هستن.

هیئت مدیره : آقای علی فرزامی

دارای لیسانس مدیریت بازرگانی و متولد سال 54،از سن 18 سالگی فعالیت خود را در زمینه هتلداری آغار کردن و جوان ترین مدیر در آن سال معرفی شدن.در حال حاضر هم عضو هیئت مدیره آژانس تیرازیس و هتل پولادکف و مدیر بخش روابط عمومی جامعه هتلداران هستند. 

مسئول امور اداری و رزرواسیون : خانم مژگان فرزامی

دارای لیسانس حسابداری و از سال 89 فعالیت خود را در زمینه گردشگری آغاز کردن.و اکنون دز بخش رزرواسیون هتل ها فعالیت دارند و با ریز بینی و دقت و حساسیت فراوان از هتل ها بازدید کردند و بهترین ها را انتخاب نموده و به مشتریان خود بهترین انتخاب ها را ارائه میدهند.

مدیر فنی : خانم رزا کریم پور

مهندس کامپیوتر و دارای 16 سال سابقه کار در زمینه گردشگری و مدیر فنی آژانس تیرازیس هستن.خانم کریم پور دارای روحیه ای خلاقانه و آگاه در زمینه گردشگری توانسته اند در پکیج بستن و تور گردانی تنوع به سزایی برای مشتریان خود به وجود آورند.

ارائه خدماتتورهای داخلی و خارجی: سحر مروج

دارای مدرک مهندسی پتروشیمی و دارای 9 سال سابقه کار در زمینه گردشگری و فروش تور.خانم مروج با اخلاق خوش و صبر و حوصله فراوان میتوانند تورهای داخلی و خارجی برای تمامی ارگان ها با تعداد  بالا ببندد و پکیج های منحصر به فردی را در اختیار ارگان ها قرار دهند.سحر جان بهترین میتواند بهترین پکیج های خارجی و داخلی را به مسافران ارائه دهند.متخصص در تورهای ترکیه و آسیای جنوب شرقی.

مدیر فروش تورهای امارات : لیلا قلی پور

دارای 14 سال سابقه کار در زمینه گردشگری و دارای مدرک مهندسی کشاورزی.خانم قلی پور از اولین پرسنل آژانس هستن و با سابقه درخشان در زمینه تورهای دبی بهترین انتخاب را در اختیار مشتریان قرار میدهند. خانم قلی پور با سفر های دقیق خود به کشور دبی توانسته اند اطلاعات خود را در زمینه تورهای این کشور به صورت کامل تکمیل کنند. همچنین مهارتی بی نظیری در پیکاپ ویزا برای کشورهای مختلف دارند.

مدیر امور مالی : پریسا زارع

خانم زارع یکی از خبره ترین پرسنل در آژانس تیرازیس میباشند که با دقت فراوان به تمامی امور مالی این شرکت رسیدگی میکند.دارای مدرک فوق لیسانس ریاضی هستند و دارای 8 سال سابقه کار میباشند.

لطفا امتیاز بدهید

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.