در دبی و ساير کشورهای حوزه خليج فارس، بر خلاف ساير کشورهایدنيا ويزا توسط اداره مهاجرت و وزارت کارصادر می شود و نه توسط سفارت خانه های امارات در دنيا. نياز به ويزای دبی برای مليت های مختلف، تفاوتبسياری دارد و قوانين مربوط به آن بدون اطلاع قبلی تغيير می کنند. لذا قبل از سفر حتما اطلاعات لازم راکسب نماييد و نسبت به تهيه ويزا اقدام نماييد. تمامی مسافران به جز افراد ساکن کشورهای عضو شورایهمکاری خليج (بحرين، کويت، قطر، عمان و عربستان سعودی) می بايست ويزا تهيه نمايند.

 

1- ویزای توریستی

2- ویزای سرویس (فوری)

ویزای توریستی :

مدت اعتبار این ویزا 2 ماه بوده که در این بازه زمانی امکان ورود وجود دارد، از زمان ورود به دبی مدت زمان مجاز برایاقامت 14 روز میباشد.

مدت زمان کافی برای دریافت ویزای توریستی( عادی) 7 روز کاری بوده که روزهای کاری ایام هفته به غیر از روز های جمعه و شنبه میباشد.

ویزای سرویس :

مدت اعتبار این ویزا یک ماه بوده که در این بازه زمانی امکان ورود و اقامت تا حد اکثر 14 روز می باشد.

مدت زمان کافی جهت دریافت ویزای فوری 1-2 روز کاری می باشد.

هزینه ویزا به درهم پرداخت گردیده و با توجه به نوسان نرخ ارز به نرخ روز محاسبه خواهد گردید.

از صدور ويزا برای زنان مجرد زير 30 سال معمولا جلوگيری میشود مگر اينکه همراه پدر و یا همسر خود قصد سفر داشته باشند.

• صدور ويزا برای افراد بالای 55 سال نيز بسيار مشکل می باشد.

• در صورت عدم ترک کشور در تاريخ مقرر، در فرودگاه دبی يک جريمه 100 درهمی به ازاء هر روز تاخير از مسافر اخذ می شود.

در صورتی که قصد ورود به کشور امارات از طريق فرودگاه شهریغير از دبی (ابوظبی، شارجه و ..) را داريد، می بايست ويزای ورود به همانشهر را تقاضا نماييد.

حتما در زمان اخذ ویزایامارات از پایان نیافتن مدت اعتبار پاسپورت خود و همراهاناطمینان حاصل فرمایید و زمان کافی برای اخذ ویزا ویزا دبی – عادی هفت روز و فوری حداکثر دو روز کاری – را در نظر بگیرید.هر چقدر این زمان بیشتر باشد در زمان بروز مشکلات احتمالی مثل تشابه اسم و … رفع آن راحت تر خواهد بود.

ذکر این نکته ضروریست که اعتبار ویزا از بابت زمان خروج و اعتبار اقامتجهت جلوگیری از مشکلات حتمآ چک شود ..

توصیه میکنیم در زمان گیر کردن ویزا از تماس های پیاپی با آژانس مربوطه خودداری کنید.به طبع استرسی که از طرف شما به همکاران ما در آژانس ها وارد میشود باعث تاخیر روند پیگیری مشکل شما میشود و همیشه این نکته را در نظر بگیرید که همکاران ما و شرکت های مسافرتی مادر نقشی در صدور و عدم صدور ویزای شما ندارند و ما نیز مثل شما درخواست کننده ویزا می باشیم و نه صادر کننده آن. و دولت کشور امارات صادر کننده ویزای شما میباشد و خوشحالی و در آمد ما از انجام درست خدمات در خواستی شما خواهد بود

 

لازم به ذکر است که طبق قوانین اداره مهاجرت امارات متحده عربی ، از این پس باید تمامی افراد خانواده دارای پاسپورت جداگانه باشند ، لذا قبل از هر تصمیم گیری جهت رزرو تور یا پرواز ، از مجزا بودن پاسپورت ها اطمینان حاصل نمایید.

لطفا امتیاز بدهید