هایا کارت (hayya card)

به دلیل اینکه طرفداران فوتبال در سراسر جهان خود را برای بزرگ‌ترین رویداد ورزشی فوتبال، جام جهانی فوتبال 2022 آماده می‌کنند، داشتن یک مجوز همه جانبه برای افرادی که در این مسابقات شرکت می‌کنند، اجباری شده است که تحت عنوان کارت هایا شناخته می شود.

هایا کارت یک کارت دیجیتالی است که به عنوان مجوز همه کاره برای شرکت‌کنندگان جام جهانی فوتبال قطر 2022 عمل می‌کند. هواداران فوتبال باید پس از خرید بلیت‌های جام جهانی 2022 قطر، برای دریافت حیا کارت اقدام کنند که برای حضور در این رویداد اجباری خواهد بود. یکی از مزیت‌هایی که دارندگان هایا کارت از آن بهره‌مند می‌شوند، حمل نقل رایگان در روزهای برگزاری مسابقات فوتبال است.

نحوه استفاده از کارت هایا

کارت هایا بلافاصله پس از تایید از طریق اپلیکیشن هایا در دسترس افراد قرار خواهد گرفت. در حال حاضر، Hayya Card برای کسانی که خرید بلیط خود را به پایان رسانده اند قابل دسترسی است.

همه مسافران قطر، خواه قصد شرکت در یک مسابقه را داشته باشند یا نه، در صورتی که از 1 نوامبر 2022 تا 23 ژانویه 2023 به قطر سفر کنند، باید برای دریافت کارت هایا کارت اقدام کنند.

 

چگونه Hayya Card دریافت کنیم؟

قبل از درخواست برای هایا کارت، توجه داشته باشید که فقط دارندگان بلیط مسابقه می توانند در حال حاضر از هایا کارت استفاده کنند. شما می توانید بدون رزرو محل اقامت، وارد برنامه Hayya Card شوید.

اما در صورتی که از طرفداران بین المللی هستید، درخواست شما تنها زمانی تکمیل می شود که محل اقامت شما از طریق پورتال هایا تایید شود.

 

برای دریافت کارت هایا مراحل زیر را دنبال کنید:

خرید بلیط خود را انجام دهید.

محل اقامت خود را تایید کنید.

برای هایا کارت از طریق hayya.qatar2022.qa یا برنامه تلفن همراه (که در iOS و Android موجود است) اقدام کنید.

 

کاربردهای Hayya Card

هایا کارت به کاربران خود مزایایی را ارائه می دهد، از جمله:

ورود به استادیوم (با بلیط معتبر مسابقه)

ورود به قطر (برای طرفداران بین المللی)

دسترسی به وسایل نقلیه عمومی در روزهای مسابقه

برنامه ریزی هوشمند سفر (از طریق اپلیکیشن Hayya)

لطفا امتیاز بدهید

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.