هتل 4 ستاره پولادکف سپیدان در ارتفاع 2850 متری از سطح دریا در مجموعه بین المللی تفریحی ورزشی پولادکف واقع گردیده است . این هتل چهار فصل در 3 طبقه و 52 اتاق و 4 جونیور سوییت و 10 یورد با امکاناتی از قبیل : ( رستوران ، فست فود ، کافی شاپ ، اینترنت ، سالن کنفرانس ، اتاق سرگرمی و …) و همچنین با امکانات ورزشی در مجموعه از قبیل : (تله کابین , زیپ لاین , اسب سواری ، قایق سواری ،تلسکی ، پیست اسکی، اسنومبیل ، مینی بوب ، ماشین کوهستان ) نیز میباشد . دلایل انتخاب هتل پولادکف : نوساز بودن هتل ، واقع شدن آن در بین راه دو مرکز استان، دسترسی سریع و راحت به جاده اصلی میباشد.

مجموعه تفریحی ورزشی اقامتي پولادکف در 88کیلومتری شمال شهر شیراز ، و در کوههای دل انگیز سپیدان واقع شده است. این مجموعه با حمایت مالی گروه صنعتی پولادکف در سال 1381 افتتاح و مورد بهره برداری عموم مردم قرار گرفت.

مجتمع پولادکف باتوجه به امکانات رفاهی وتفریحی لوکس جهت اقامت و همچنین با دارا بودن امتیاز واقع شدن در منطقه زیبای کوهستانی وبهرمند بودن از هوای پاک ،بستری برای تفریح واستراحت برای کلیه سنین با هرنوع سلیقه وهدف گردشگری می باشد.

پولاد کف سپیدان مجموعه گسترده ایست که در ارتفاع 2850 متری از سطح دریا واقع شده است دارای امکاناتی شامل: تله کابین، رستوران، فست فود، کافی شاپ، هتل، ماشین های کوهستان، قایقهای پدالی، اسب سواری، دوچرخه سواری، کرایه لوازم اسکی، آموزشگاه اسکی و … می باشد.

هتل چهارستاره پولادکف در کیلومتر 10 جاده سپیدان با بهره گیری از بهترین و لذت بخش ترین آب و هوای کوهستانی و درمجاورت جاذبه های طبیعی همچون آبشار مارگون و دریاچه برم فیروز و … واقع شده است.

هتل پولادکف دارای رستوران، کافی شاپ، چای خانه سنتی عشایری، اتاق بازی های کامپیوتری، سالن بیلیارد و فروشگاه می باشد.

دومین و بزرگترین تله کابین در ایران و یک تله اسکی برای اسکی بازهای حرفه ای به طول 500 متر و 1000 متر. سیستم تله کابین این پیست کاملاً خارجی وساخت کارخانه یومای فرانسه وبا نظارت متخصصین ومهندسین این شرکت نصب و راه اندازی شده است.

این سیستم که جهت انتقال مراجعین به نوک قله می باشد، دارای ۱۷ دکل به طول ۲۵۰۰ مترو تعداد ۶۰کابین ۴ نفره می باشد.

ارتفاع آن از سطح زمین ۴۰۰ متر و از سطح دریا ۲۸۵۰ متر تا ۳۲۵۰ متر می باشد.تماشای این منطقه ازارتفاع ۴۰۰متری فضای لذت بخش و مفرح را برای مخاطبین به همراه خواهد داشت.قابل توجه اینکه این تله کابین در طول سال دایر و آماده ارائه خدمات به مراجعین می باشد.

بزرگترین پیست اسکی در ایران با تجهیزات و امکانات کامل جهت آموزش.

اسنو موبیل

باگی

دوچرخه سواری در کوهستان

اسب سواری به همراه آموزش

قایق های پدالی

فست فود و3 رستوران

زیپ لاین

پیست اسکی شبانه ( ویژه زمستان)

لطفا امتیاز بدهید

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.