تور کیش

(0)
برای هر نفر 0.00

توضیحات

کیش ، قدیمی ترین جزیره خلیج فارس است و نام قدیم آن قیس است.

کیش نگیم درخشان خلیج فارس است.

کیش یکی از مهم ترین و پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در این دو دهه اخیر می باشد ، به خصوص در این دو سال اخیر به دلیل بالا رفتن نرخ ارز مردم بیشتر تمایل به سفرهای داخلی دارند و بهترین گزینه ، جزیره کیش است چرا که هم به اندازه جزیره های خارجی زیباست و هم با هزینه های بسیار کم تری می توان به آن سفر کرد.

مناظر معروف و بی‌نظیر، غروب و طلوع خورشید در پشت دریا، بازتاب آن در خلیج فارس به همراه شبح یک کشتی باستانی را فقط در جزیره کیش می‌توان دید. انواع مختلف پرندگان از شما استقبال می‌کنند تا برای چند ساعت مهمان دلفین‌ها باشید و از تونل سرزمین رنگارنگ ماهی لذت ببرید.

بهترین زمان سفر به جزیره کیش اوایل زمستان تا اواسط بهار است، در این فصل هوای جزیره کیش خنک و مطبوع است. با این حال، آب دریا برای شنا در زمستان خیلی سرد است.

هوای گرم و مرطوب تابستان، فصل چندان مناسبی برای بازدید از جزیره کیش نیست. با این حال، هزینه سفر در این فصل به حداقل می‌رسد و مراکز خرید تخفیفات خوبی را ارائه می‌دهند.

در کیش مانند سایر جزیره‌ها، غذاهای دریایی رایج است. اما این جزیره غذاهای محلی خاص خود مثل سمک مشوی، مرقوق یا مرگوگ، محمر، مضروبه، مجبوس لحم را دارد. بسیاری از رستوران‌های خوب در کیش وجود دارند که انواع مختلفی از غذاهای ایرانی و همچنین غذاهای بین‌المللی را سرو می‌کنند. به عنوان مثال رستوران‌های کوه نور، پدیده، عمو اکبر، رویال استار، میرمهنا، توتی فروتی و شب‌های کیش.

جاهای دیدنی و تفریحی کیش :

پارک دلفین‌ها

مرکز غواصی کیش و تفریحات آبی

کشتی یونانی

سواحل کیش

شهر باستانی حریره

شهر زیرزمینی کاریز

قایق‌سواری با قایق‌های کف شیشه‌ای

قلعه وحشت

 

 


زمانبندی


0 دیدگاه
  • Position
  • Tourist guide
  • Price
  • Quality