تور عمان

(0)
برای هر نفر 0.00

توضیحات

عمان از سالهای دور از جاذبه های کم نظیر و فراوان گردشگری برخوردار بوده است که تا چند دهه ناشناخته مانده بود. پایتخت این کشور مسقط است و چهار استان مسقط، مسندم، طفار و بریمی را شامل می شود. برخی از جاذبه های آن قلعه ها ، دژها و مساجدی است که قدمت آنها به شش قرن می رسد. اکثر غذاهای این کشور را غذاهای دریایی تشکیل می دهد. شیرینی مشهور عمانی معروف به حلوای عمان است. شوا که غذای ملی عمان محسوب می شود از گوشت بره و برنج معطر درست می شود.

عمان نیز مانند دیگر کشورهای عربی هتل های خوب زیاد دارد اما جذاب ترین نوع آنها هتل های کلبه ای در بیابان است که از درخت خرما ساخته شده اند. در سالهای اخیر هتل های 5 ستاره و لوکس بسیاری با قیمت های مناسب در مسقط ساخته شده است.

ین کشور با بهره بردن از تنوع جانوری و گیاهی مثل منطقه زیبای ظهار سالانه میزبان هزاران طبیعت گرد از سرتاسر دنیاست.صخره نوردی، اسب سواری، شکار و حضور در جشنواره های غذاهای سنتی برای جذب گردشگران به اجرا در می آید.

آب و هوای این کشور در بخش بیابانی گرم و در امتداد دریا در تابستان گرم و مرطوب و در زمستان معتدل و کمی خنک است. دولت عمان برنامه ریزی دارد تا در سال 2020 پذیرای 12 میلیون گردشگر باشد.

 

 

لطفا امتیاز بدهید

زمانبندی


0 دیدگاه
  • Position
  • Tourist guide
  • Price
  • Quality