رئیس هیئت مدیره : آقای محمد فرزامی

دارای لیسانس مدیریت بازرگانی و متولد سال 56 و فعالیت خود را از سال 78 در زمینه گردشگری و هتلداری آغار کردن.در حال حاضر رئیس هیئت مدیره تیرازیس و عضو هیئت مدیره هتل پولادکف هستن.

هیئت مدیره : آقای علی فرزامی

دارای لیسانس مدیریت بازرگانی و متولد سال 54،از سن 18 سالگی فعالیت خود را در زمینه هتلداری آغار کردن و جوان ترین مدیر در آن سال معرفی شدن.در حال حاضر هم عضو هیئت مدیره آژانس تیرازیس و هتل پولادکف و مدیر بخش روابط عمومی جامعه هتلداران هستند. 

مسئول امور اداری و رزرواسیون : خانم مژگان فرزامی

دارای لیسانس حسابداری و از سال 89 فعالیت خود را در زمینه گردشگری آغاز کردن.و اکنون دز بخش رزرواسیون هتل ها فعالیت دارند و با ریز بینی و دقت و حساسیت فراوان از هتل ها بازدید کردند و بهترین ها را انتخاب نموده و به مشتریان خود بهترین انتخاب ها را ارائه میدهند.

مدیر فنی : خانم رزا کریم پور

مهندس کامپیوتر و دارای 16 سال سابقه کار در زمینه گردشگری و مدیر فنی آژانس تیرازیس هستن.خانم کریم پور دارای روحیه ای خلاقانه و آگاه در زمینه گردشگری توانسته اند در پکیج بستن و تور گردانی تنوع به سزایی برای مشتریان خود به وجود آورند.

ارائه خدمات توریستی به ارگان ها: سحر مروج

دارای مدرک مهندسی پتروشیمی و دارای 3 سال سابقه کار در زمینه گردشگری و فروش تور.خانم مروج با اخلاق خوش و صبر و حوصله فراوان میتوانند تورهای داخلی و خارجی برای تمامی ارگان ها با تعداد  بالا ببندد و پکیج های منحصر به فردی را در اختیار ارگان ها قرار دهند.

مدیر فروش تورهای امارات : لیلا قلی پور

دارای 10 سال سابقه کار در زمینه گردشگری و دارای مدرک مهندسی کشاورزی.خانم قلی پور از اولین پرسنل آژانس هستن و با سابقه درخشان در زمینه تورهای دبی بهترین انتخاب را در اختیار مشتریان قرار میدهند. خانم قلی پور با سفر های دقیق خود به کشور دبی توانسته اند اطلاعات خود را در زمینه تورهای این کشور به صورت کامل تکمیل کنند.

مسئول فروش تورهای خارجی: پریسا احراری

خانم احراری با 4 سال سابقه کار و لیسانس مترجمی زبان انگلیسی با تسلط بر روی تورهای خارجی میتوانند بهترین پکیج ها را به مسافران ارائه دهند.متخصص در تورهای ترکیه و آسیای جنوب شرقی.

کارشناس اخذ ویزای اروپا و کانادا: نسیم رستگار

خانم رستگار با مدرک لیسانس معماری دارای  9 سال سابقه در زمینه کار در آژانس به یکی از متخصص ترین افراد در این زمینه تبدیل شده اند.خانم رستگار را میتوان مارکوپولوی اروپا دانست ایشان با سفرهای متعدد به اکثر کشورهای اروپایی اطلاعات خود را در این زمینه کامل نموده اند.و میتوانند راهنمای بسیار خوبی برای مسافران باشند.

راهنمای تور طبیعت گردی و ایرانگردی: کیارش ده بزرگی

کیارش ده بزرگی متولد سال 69 دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس مهندسی تکنولوژی نرم افزار . آقای ده بزرگی تنها مجری تور و هتل کشور جمهوری ارمنستان با اجرای بیش از 20 تور ارمنستان به صورت زمینی و همچنین راهنمای تورهای بوم گردی و ایران گردی با سابقه کاری از سال 94.دارای مدارک مختلف گردشگری از قبیل مدیریت هتل و کارمند تور و صدور ویزا و همچنین دارای کارت راهنمای تور ثبت شده در سازمان گردشگری کشور ارمنستان می باشد.

راهنمای تور طبیعت گردی و ایران گردی: امیر حسین فخرایی

امیرحسین فخرایی متولد  سال 68 و دارای مدرک کاردانی صنایع و کارشناسی مدیریت جهانگردی و سابقه و از سال 92 شروع به برگزار کردن تورهای ایرانگردی و طبیعت گردی کردنند و افتخار برگزار کردن 3 تور موفق زمینی ارمنستان را داشتند.ایشان با طی کردن دوره هتلداری کارمند هتل به مدت 6 ماه بودند.

مدیر امور مالی : پریسا زارع

خانم زارع یکی از خبره ترین پرسنل در آژانس تیرازیس میباشند که با دقت فراوان به تمامی امور مالی این شرکت رسیدگی میکند.دارای مدرک فوق لیسانس ریاضی هستند و دارای 5 سال سابقه کار میباشند.

لطفا امتیاز بدهید

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.